پنج شنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۸
گالری
نقشه سایت
معرفی سایت
ثبت نام در سایت
تماس با مدیر
پیشنهادات
پیوندها
تبلیغات در سایت
پذیرش سفارش 

 

محل قرارگیری بنر تبلیغاتی شما 60*468

نیمه شعبان میلاد مهدی موعود بر منتظران آن حضرت مبارک باد


انتظار يکي از زيباترين و عميق ترين جلوه هاي روح فراري و بي آرام انسان است. آدميزاده هرچه انسان تر. چشم به راه تر مي شود اين يک حقيقت زيبايي است که همواره مي درخشد . در انتظار چه؟ که؟ هرچه، هرکه، در انتظار "گودو" . گودو کيست؟ چيست؟ بکيت مي گويد:" اگر مي دانستم مي گفتم" به هر حال يک منتظر در اديان اين موعود منتظر، روشن و مشخص است. يک منجي غيبي است و رسالتش نيز مشخص و معلوم. آنکه بايد بيايد يک "ابر مرد" است. در تشيع موعود منتظر مهدي است و آخرين امام از سلسله امامان اثني عشر، فرزند امام حسن عسگري و رسالتش هم معلوم است.رسالتي را که پيامبر آغلز کرد و پس از مرگش نگذاشتند علي و فرزاندانش ادامه دهند و حکومت و امامت مردم را غصب کردند. او خواهد گرفت و ادامه خواهد داد. بنابراين مهدي يک امام است براي استقرار عدل و احياي حقيقت مي آيد. اين يک رسالت اجتماعي، سياسي و اعتقادي و بشري است و او خود يک بشر است اما روح منتظر انسان که همواره بي قرار غيب و فراري به ماوراء است نمي تواند تصوير بشري و رسالت اين جهاني مهدي موعود را نگاه دارد او را و کارش را در هاله اي از ماوراء وافعيت غرقه مي سازد.


خدايا: بر اراده، دانش، عصيان، بي نيازي ، حسرت، لطافت، روح، شهامت و تنهايي ام بيفزاي.
خدايا: مرا ياري ده تا جامعه ام را بر سه پايه کتاب، ترازو و آهن استوار کنم و دلم را از سرچشمه، حقيقت، زيبايي و خير سيراب ساز.
خدايا: اين کلام مقدسي را که به " روسو" الهام کرده اي هرگز از ياد من مبر " من دشمن تو و عقايد تو هستم. اما حاضرم جانم را براي آزادي تو و عقايد تو فدا کنم".
خدايا: جامعه ام را از بيماري عرفان و معنويت زدگي شفابخش تا به زندگي و واقعيت، باز گردد و مرا از ابتذال زندگي و بيماري واقعيت زدگي نجات بخش ، تا به آزادي عرفاني و کمال معنوي برسمسوالات و نظرات

شما می توانید سوالات و نظرات خود را در رابطه با مقاله بالا با مدیر سایت مطرح کنید. لطفا اطلاعات تماس را کامل کنید تا بتوان با شما تماس گرفت.
نام شما:  *
پست الکترونیک:
وب سایت یا وبلاگ:
متن:  *
 
  تبلیغات
این سایت درستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی به ثبت رسیده است. هر گونه استفاده  از مطالب و تصاویر سایت،  بدون اجازه و ذکر منبع کاری غیراخلاقی   و پیگرد قانونی دارد. لطفا جهت ذکر منبع از نام لاتین cookery.ir استفاده شود.

لطفا جهت وارد شدن به گالری سفارشات سایت کلیک کنید*سفارش انواع دسر و سالاد کوکری*مبلمان اداری آدینا

ارائه دهنده مبلمان اداری مدرن و کلاسیک
  09123485491 و 02144620086دکتر مهناز فتحی

متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان

اردتدنسی پیشگیری دندانپزشکی کودکان مضطرب و کم سن

با یا بدون بیهوشی عمومی تلفن مطب: 44 24 24 44


لذت آشپزیعکسهای ارسالی کاربران


تاریخچه کیک

نکات مهم و مفید در پخت کیک

کاربرد ژلاتین

مقیاس اندازه گیری موادگالری - نقشه سایت - معرفی سایت - ثبت نام در سایت - تماس با مدیر - پیشنهادات - پیوندها - تبلیغات در سایت - پذیرش سفارش
ورود اعضاء
RSS version 2 Standard Structure www.2del.com Designer Team Cichlid Control Panel Powered
کليه حقوق اين سايت متعلق مدیر وب سایت می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی